Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz

Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz

₺63.25 ₺45.56
Stokta var
c6775

  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
 • renk: Kırmızı, Yeşil
 • Ürün Ağırlığı: 50g
 • Ürün Uzunluk: 5
 • ülke/bölge üretim: china
 • parça numarası: ZJ6905601
 • araç üzerinde yerleştirme: ön
 • diğer parça numarası: ZJ6905602
 • Ürün Yükseklik: 5.2
 • Ürün Genişlik: 2.5
 • Marka Adı: CAREUD
 • Malzeme Türü: plastic and metal
 • Özellikler: Dual USB Car Charger
 • değişimi parça numarası: Dual USB Car Charger


 • arama terim:
  su geçirmez, çift USB, araç Şarj, anahtarı Paneli, LED ile Voltmetre
  özellikleri:
  7-36 V giriş, 5 V 4.2A çıkış. otomobillerde kullanılabilir, kamyonlar, otobüsler, motosikletler, ATV, RV, SUV, ekstra olarak çift USB şarj anahtarı paneli, ve gerilim monitör pil
  çift USB portları ile su geçirmez kap, 2.1A her port telefonları en şarj edebilirsiniz, tabletler, ipad'ler, GPS ve diğer elektronik cihazlar.
  dijital LED voltmetre ekran 7-36 V. pilin voltajı her zaman izlenebilir
  gerilim üzerinden veri göstermek kap zaman kaplı. PA66 nylone direnci, yüksek sıcaklık ve alev direnci.
  isıtmalı aşırı, aşırı akım, koruma aşırı şarj. çalışma sıcaklığı-20 derece santigrat 90 derece Santigrat
  açıklama:
  Gerilim MeterThe dijital LED voltmetre Ile çift USB Şarj veri açıldığında gösterecektir. Rang 7-36 V.
  pilin voltajı izlenebilir her zaman 12-24 V giriş, 5 V 4.2A çıkış.
  otomobillerde kullanılabilir, kamyonlar, otobüsler, motosikletler, ATV, RV, SUV, ekstra olarak çift USB şarj anahtarı paneli ve gerilim monitör pil.
  USB portları ile su geçirmez kap, 2.1A her port telefonları en şarj edebilirsiniz, tabletler, ipad'ler, GPS ve diğer elektronik cihazlar.
  gerilim üzerinden veri göstermek kap zaman kaplı.
  Nylone direnci, yüksek sıcaklık ve alev direnci.
  isıtmalı aşırı, aşırı akım, koruma aşırı şarj. çalışma sıcaklığı-20 derece santigrat 90 derece Santigrat emin olun roket paneli vardır kullanarak değilken gücü kapatmaya güç anahtarı, illâ o olur bir küçük akım beraberlik pil. kablolar dahil değildir lütfen unutmayın. voltagePLEASE of NOT BU TAVSIYE Tavsiye REFERNCE IÇINDIR SADECE. motor sıcakken üzerinde, gerilim motor normal veri dan geliyor 13.4 V için 14.8 V gerilim az 13.4 V Ise, sonra pili şarj etmek zor olduğunu. motor kontrol edin hangi kemer ve cihazları çok fazla yük olabilir. voltaj fazla 14.8 V ise, sonra güç pil veya arabada cihazlar zarar verebilir. ragulator kontrol edin. zaman motor kapalı, gerilim pil normal veri dan geliyor 12.2 V için 12.8 V gerilim az 11.6 V Ise, arabada aygıtları kapatın lütfen ve pili şarj etmek için motoru çalıştırın. voltajı az 10 V ise, araba başlatmak için zor olabilir.
  özellikler:
  marka: yok
  renk: Yeşil, kırmızı
  boyutu: 51x25x52mm
  paket İçeriği:
  1 x Çift USB Araç Şarj

  Etiketler: Ucuz Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V 24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz, Yüksek Kalite Su geçirmez Isıya dayanıklı 12 V-24 V LED Voltmetre Ile Rocker Anahtarı Paneli Çift USB Araç Şarj Için araba Tekne Deniz, Çin Volt Metre Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (2)

  • Mujhn 2010

   iyi yapılmış öğe, kırmızı rakam değil çok parlak, güneş ışığı okunabilir olmayabilir, yeşil daha iyi olabilir

  • Skitz56ornales

   neredeyse yarım ay шёл olarak sipariş özellikleri hiçbir прийду ile uçuş kontrol, tedarik edecek, kontrol etmek işlerliğini.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler